Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 09.11. 18:41 Pravidla - aut
    je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry. ...
  • 31.10. 22:10 Pravidla - aut
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad mí ...
Vsaďte si na extraligové souboje Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Čtvrtek, 05.10.2017

2017 elmmaxitip 1Nohejbalová extraliga vrcholí a natěšení diváci už tipují, jak to všechno dopadne. Ale nemusí jen tipovat, stejně jako u jiných sportů mohou svůj úspěšný tip proměnit ve výhru. Ano, na závěrečné boje nejvyšší nohejbalové soutěže si totiž můžete vsadit!

Maxi-Tip je českou sázkovou kanceláří, kterou v roce 1998 založili bývalí daviscupoví reprezentanti kolem přerovského tenisového klubu v čele s Jiřím Novákem. Potom firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák a v roce 2012 byla firma koupena skupinou pokerových hráčů, sázkařů, investorů a bookmakerů. A tím se dostáváme k novému mottu Maxi-Tipu. Hráči hráčům nejlépe rozumí. Maxi-Tip šel svou vlastní cestou, když chtěl nabídnout hráčům opravdu kvalitní služby, skvělé kurzy a osobní přístup.

Maxi-Tip má po České republice více než 400 kamenných poboček, v níž si můžete vsadit. To však není všechno. Letos přišel i s možností online sázení. Jako jedna z pouze čtyřech sázkových kanceláří, získal Maxi-Tip licenci. Na stránkách www.maxitip.cz se můžete zaregistrovat. Kvůli novému loterijnímu zákonu má registrace několik podmínek. První je vytvoření takzvaného dočasného konta. Toho docílíte kliknutím na tlačítko REGISTRUJTE SE a vyplněním následným vyplněním formuláře. Nezapomeňte u vyplňování doplnit do kolonky KÓD PARTNERA heslo „SAKO". Dočasné konto je platné 30 dní a lze na něj nabít pouze 3 000 korun a nelze vybírat. Během té doby musíte splnit další podmínky, aby se konto stalo trvalým. Jednou z nich je nastavení sebeomezujících opatření. Další je ověření totožnosti a s tím vám pomůže kurýrní služba, pracovníci na pobočkách, hostesky na promoakcích nebo Marek Slabeňák, se kterým se můžete spojit na čísle +420 608 212 357. Poslední podmínky, po níž se stává konto trvalým je ověření platební metody. To můžete provést pomocí ověření platební karty či ověření bankovního účtu. Pozor! Bankovní karta i účet musí být majitele hráčského účtu. Hráči můžou využít i vychytaných aplikací pro iOS a Android. Při jakémkoliv problému se můžete obrátit na online podporu na stránkách Maxi-Tipu.

2017 elmmaxitip 2Maxi-Tip nabízí také jako jediná z českých sázkových společností vstupní bonus až sto tisíc korun. Na webu si můžete vybrat z až padesáti tisíc příležitostí pro sázky denně a to do posledních minut zápasů! Určitě stojí za zmínku i skvělý matchtracker, který vás vtáhne do hry. Maxi-Tip je českou sázkovou společností a tudíž také podporuje český sport, proto začal spolupracovat s nohejbalem a jako jediná sázková kancelář v české republice vypíše kurzy na některé zápasy.

Již tento víkend si budete moct vsadit na odvetné semifinálové zápasy. Na zápasech bude stánek Maxi-Tipu, kde vám hostesky pomůžou s registrací, ověřením totožnosti a zodpoví vás veškeré možné dotazy.

Hodně štěstí nejen při sázení vám přeje team Maxi-Tip!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.