Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 26.09. 11:52 Rychlost informací
    díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses ro ...
Informace k letošní sezoně Tisk
Napsal Kamil Kleník  |  Středa, 25.03.2020

2020 prohlp 01Vážení nohejbalisté, celá naše země se potýká s pandemií zapříčiněnou novým typem koronaviru COVID-19, se kterým se dá úspěšně bojovat zejména karanténou a opatřeními vedoucími k vyloučení přenosu nákazy mezi lidmi doplněnou důslednou osobní hygienou. Vím, že se to osobně dotýká vás všech a že pečlivě sledujete vývoj vládních opatření, které nás mají co nejvíce ochránit a snad i v brzké době umožnit návrat některých činností, které jsou nyní zakázány.

 
Virus útočí, liga je v ohrožení Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Pondělí, 16.03.2020

2020 kovid 01Epidemie koronaviru COVID-19 pevně svírá Evropu, Českou republiku nevyjímaje. Jednou z jejích obětí je i sport. Své soutěže už předčasně ukončili hokejisté či basketbalisté, netrpělivě zatím vyčkává fotbal nebo házená. V původním termínu se s pravděpodobností hraničící s jistotou neuskuteční světový šampionát v ledním hokeji ani fotbalové EURO. Velký otazník se vznáší i nad letní olympiádou v Tokiu. A v ohrožení jsou také ligové soutěže nohejbalistů, jež měly odstartovat první dubnový víkend.

 
Ruší se turnaje Poháru ČNS i Austin Cup Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 10.03.2020

2020 koronavir 1SARS-CoV-2 a COVID-19. Tyto podivné zkratky nyní plní titulní stránky všech médií v Česku i zahraničí. Podivný koronavir se ukazuje jako velezdatný soupeř i pro sportovní prostředí. Jeho fungování je nyní v republice zásadním způsobem ovlivněno aktuálním (10.3.) mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR, které bylo vydáno na základě doporučení Bezpečnostní rady státu.

 
Školení trenérů příjemným překvapením Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 08.03.2020

2020 skolenitrenerupraha 1(Praha) Vzdělávací akce trenérů nepatří k těm nejzajímavějším činnostem. O to větší údiv musel pocítit návštěvník zatím posledního školení adeptů trenérské licence C, tedy druhé nejvyšší licence v rámci Českého nohejbalového svazu. Do haly pražské TJ Pankrác dorazila téměř třicítka školících a doškolujících (součástí akce bylo i doškolení trenérů licence C a D) se.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>