Zatímco předloňská proticovidovými opatřeními zpackaná sezóna oficiálně svého krále a královnu v dospělých kategoriích neměla, ta loňská (byť také zkrácená) už zná všechna čtyři jména vítězů ankety Nohejbalista roku ČR. Žákovskou trofej si umístí do vitríny premiérově modřický Michael Svoboda. V dorostenecké kategorii pokračoval ve sběratelské činnosti ocenění Lukáš Tolar, o rok dříve nejlepší žák. Poprvé se českou královnou stala univerzálka Santošky Kristýna Plechatá. A král ročníku elitní kategorie? Po roce 2017 si znovu pro trofej alespoň virtuálně došel modřický král sítě Jakub Pospíšil!

Nejkulatější výročí, kterého se většina z nás dožije. To je meta půlstoletí, tedy 50 let. A kdo je tím oslavencem? Přece Český nohejbalový svaz (*29.5.1971)! Právě v rámci tohoto jubilea vám přinášíme seriál celkem 50 článků, mapujících hlavní činnosti a prvky, které utvářely nebo dodnes utvářejí Český nohejbalový svaz. V dalším článku se podíváme na hlavní náplň soutěžního období v rámci jednotlivých krajů – na krajské soutěže.

Nejkulatější výročí, kterého se většina z nás dožije. To je meta půlstoletí, tedy 50 let. A kdo je tím oslavencem? Přece Český nohejbalový svaz (*29. 5. 1971)! Právě v rámci tohoto jubilea vám přinášíme seriál celkem padesáti článků mapujících hlavní činnosti a prvky, které utvářely nebo dodnes utvářejí Český nohejbalový svaz. V dalším článku se podíváme na nejnižší stupínek svazových soutěží, městské a okresní soutěže.

Nejkulatější výročí, kterého se většina z nás dožije. To je meta půlstoletí, tedy 50 let. A kdo je tím oslavencem? Přece Český nohejbalový svaz (*29. 5. 1971)! Právě v rámci tohoto jubilea vám přinášíme seriál celkem padesáti článků mapujících hlavní činnosti a prvky, které utvářely nebo dodnes utvářejí Český nohejbalový svaz. V dalším článku se podíváme do dlouhodobých organizovaných nesvazových nohejbalových soutěží, rezortních soutěží.

Nejkulatější výročí, kterého se většina z nás dožije. To je meta půlstoletí, tedy 50 let. A kdo je tím oslavencem? Přece Český nohejbalový svaz (*29. 5. 1971)! Právě v rámci tohoto jubilea vám přinášíme seriál celkem padesáti článků mapujících hlavní činnosti a prvky, které utvářely nebo dodnes utvářejí Český nohejbalový svaz. V dalším článku se podíváme na neoficiální dlouhodobé soutěže určené veteránům.

Nejkulatější výročí, kterého se většina z nás dožije. To je meta půlstoletí, tedy 50 let. A kdo je tím oslavencem? Přece Český nohejbalový svaz (*29. 5. 1971)! Právě v rámci tohoto jubilea vám přinášíme seriál celkem padesáti článků mapujících hlavní činnosti a prvky, které utvářely nebo dodnes utvářejí Český nohejbalový svaz. Tentokrát se podíváme na organizované dlouhodobé soutěže, které se ale nehrály nebo nehrají pod hlavičkou ČNS.