NOHEC MAGAZÍN umožňuje zájemcům z řad firem inzerovat za příznivou cenu své služby nebo produkty, a to buď v internetové nebo v tištěné verzi magazínu. Je vhodným médiem i např. pro inzerci významných nohejbalových akcí či klubových úspěchů. Ceny jsou konečné (nejsme plátci DPH). Cena event. výroby inzerátu dle podkladu zadavatele je dle dohody. Grafické podklady v elektronické podobě (např. formát txt, doc, jpg, bmp, gif, tif, eps, pdf), fotografie. Objednávky inzerce směřujte do redakce.


obrazek_internetInternetová verze NOHEC MAGAZÍNU

Internetová verze nabízí inzerci za příznivou cenu. Průměrná návštěvnost cca 28.000 přístupů/měsíc (hlavní sezóna), cca 20.000 přístupů/měsíc (mimosezóna). Ceny platí pro souběh max. 3 různých inzercí. Lze dohodnout i jiné formy inzerce, než zde uvedené.

Inzerce na hlavním panelu

Nejatraktivnější inzertní krátkodobá pozice. Velikost inzerce 295 x 230 pixelů. Cena: 400 Kč/týden (statický motiv), 600 Kč/týden (dynamický motiv, 2 animace). Maximální inzertní doba: 5 týdnů. Sleva pro zadavatele z řad členů ČNS: 20%. Lze sjednat exkluzivitu pro celé nebo část inzertního období. Příplatek za exkluzivitu v daném období: 50%.

inzerce headline

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Inzerce Top odkazy

Dlouhodobější inzertní pozice. Velikost inzerce 250 x 60 pixelů. Cena: 4.000 Kč/6 měsíců, 6.000 Kč/rok. 

inzerce topodkazy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inzerce Doporučujeme

Plošně největší inzertní pozice. Velikost inzerce 450 x 220 pixelů. Cena: 600 Kč/2 týdny (statický motiv), 800 Kč/2 týdny (dynamický motiv, 2 animace). Maximální inzertní doba: 10 týdnů. Sleva pro zadavatele z řad členů ČNS: 20%. Lze sjednat exkluzivitu pro celé nebo část inzertního období. Příplatek za exkluzivitu v daném období: 50%.

inzerce doporucujeme 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PR článek

Zveřejnění PR článku. Cena: 1.000 Kč/týden nebo 3.000 Kč/měsíc (článek s nohejbalovou tematikou v příslušné sekci). Cena: 4.000 Kč/měsíc (článek s nenohejbalovou tematikou v sekci Ostatní). Sleva pro zadavatele z řad členů ČNS: 20%. Příplatek za umístění odkazu na článek na titulní stranu (1 týden): 20%. 

inzerce prclanek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři