Nohec magazín
Flaks: Zkouším všechno, co se hraje nohou a míčem Tisk
Napsal Martin Maršálek   
Pondělí, 15.07.2019

2019 mcr1mteqball 1(Suchdol u Kutné Hory) Teqball - nový míčový, nohejbalu příbuzný sport, o kterém jsme už nedávno psali. Novinka je zatím u nás republice v plenkách a snaží se prodrat výše. Vydatné pomoci se jí dostává právě od nohejbalistů, a to i těch, kteří startují v nejvyšší soutěži. Čeští teqbalisté už mají i svůj národní tým, jenž se naposledy vítězně utkal s polským reprezentačním výběrem v rámci českého národního nohejbalového šampionátu jednotlivců v Čelákovicích. Byl u toho i LUKÁŠ FLAKS.

 
Osadní turnaje hlásí plný stav Tisk
Napsal Martin Maršálek   
Středa, 21.08.2019

2019 osadniturnaje 1(Střední Čechy) Přes úctu k novým turnajům, obecním nebo městským turnajům, řada nohejbalistů si pod pojmem letní turnaje vybaví neopakovatelnou atmosféru turnajů, pořádaných letitými trampskými osadami. Zdaleka největší počet jich nalezneme ve Středočeském kraji, kam jej do údolí Velké řeky, Staré řeky, Zlaté řeky, Kačáku, Hadí řeky a dalších menších toků zatáhli především pražští sportovci a trampové.

 
BDL: Zbečník šance zazdil, bronz má Radomyšl Tisk
Napsal Ladislav Barák   
Čtvrtek, 17.10.2019

2019 BDL po 06 01(Záboří) V Botas dorostenecké lize je vyřešena předposlední tajenka. Bronzové medaile získali hráči Radomyšle, kteří si v duelu o třetí příčku poradili v hale v Záboří u Blatné se Zbečníkem. Výsledek vypadá jednoznačně, ale domácí k cennému kovu spíše doklopýtali. Měli i kus štěstí, protože Východočeši dvakrát dokázali ztratit prakticky vyhraný zápas. Soutěž už čeká jen na svůj vrchol, ve kterém se obhájce titulu z Českého Brodu pokusí sesadit z trůnu Vsetín. Utkání se hraje v rámci superfinálového dne 26. října od 9 hodin v Areně Sparta v Praze.

 
Vzpomínka na časy pražských hvězd Tisk
Napsal Martin Maršálek   
Čtvrtek, 05.09.2019

2019 prazskehvezdy 01(Praha) Nohejbal je nejen o sportovním zápolení, ale z podstaty svého vzniku také o setkávání kamarádů. Jedno takové zajímavé setkání proběhlo v areálu TJ AVIA Čakovice, kde se potkaly hvězdy nohejbalové extraligy z let sedmdesátých a osmdesátých.

 
EL: 1. utkání baráže tipuje Ondřej Miklík Tisk
Napsal Antonín Stehlík   
Pátek, 18.10.2019

2019 elmexpertbaraz1(Přerov) Kromě toho, že se příští sobotu dozvíme jméno nového extraligového šampiona, musí nejvyšší soutěž ještě zkompletovat celou osmičku účastníků pro příští sezonu. Sestupující Start Praha nahradily Holice a o poslední volné místo se v baráži střetnou Žatec a Český Brod. Středočeši mají soupeři co vracet, protože právě celek z města chmele je loni poslal z elitní soutěže o patro níž. Čertsvou zkušenost s nevyzpytatelnými barážovými souboji mají také v Přerově. Spartak se minulý víkend musel dvakrát sklonit před vsetínskou rezervou a po dlouhých devíti letech působení ve druhé nejvyšší soutěži ji musel opustit. Byl u toho i přerovský patriot ONDŘEJ MIKLÍK, kterého jsme požádali o tip na utkáni v Žatci.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 249