Nohec magazín
Osadní turnaje hlásí plný stav Tisk
Napsal Martin Maršálek   
Středa, 21.08.2019

2019 osadniturnaje 1(Střední Čechy) Přes úctu k novým turnajům, obecním nebo městským turnajům, řada nohejbalistů si pod pojmem letní turnaje vybaví neopakovatelnou atmosféru turnajů, pořádaných letitými trampskými osadami. Zdaleka největší počet jich nalezneme ve Středočeském kraji, kam jej do údolí Velké řeky, Staré řeky, Zlaté řeky, Kačáku, Hadí řeky a dalších menších toků zatáhli především pražští sportovci a trampové.

 
Vzpomínka na časy pražských hvězd Tisk
Napsal Martin Maršálek   
Čtvrtek, 05.09.2019

2019 prazskehvezdy 01(Praha) Nohejbal je nejen o sportovním zápolení, ale z podstaty svého vzniku také o setkávání kamarádů. Jedno takové zajímavé setkání proběhlo v areálu TJ AVIA Čakovice, kde se potkaly hvězdy nohejbalové extraligy z let sedmdesátých a osmdesátých.

 
Ženy a junioři chtějí rozbít zlatý bank Tisk
Napsal Ladislav Barák, Antonín Stehlík   
Úterý, 12.11.2019

2019 predmsjz 01(Nymburk, Michalovce) Vyrovnat se s rolí největších favoritů, splnit očekávání přísné nohejbalové veřejnosti a ideálně přivézt kompletní sadu šesti zlatých medailí. Ač se to na první pohled nezdá, tak nohejbalovou reprezentaci žen a juniorů U21 nečeká na světovém šampionátu na Slovensku úplně jednoduchý úkol. S trochou nadsázky řečeno, nedá se nic moc získat - prakticky jen ztratit. Obhajoba pěti nejcennějších kovů z Nymburka je toho důkazem. Přesto odjíždí česká výprava s optimismem, její převaha by totiž měla být, snad s výjimkou ženského singlu, v obou kategoriích i všech disciplínách značná. Mistrovství začíná v Michalovcích už v pátek, všechny medailisty budeme znát v neděli.

 
Další český mejdan? Uvidí se v Michalovcích Tisk
Napsal Ladislav Barák   
Pátek, 08.11.2019

2019 msjzprew 01(Nymburk, Michalovce) Sotva stačili nohejbaloví fandové vstřebat dojmy ze superfinálového dne, už se blíží další bonbónek. Tentokrát mezinárodní. Ve slovenských Michalovcích, městě nedaleko hranic s Ukrajinou, se bude v polovině listopadu konat mistrovství světa žen a juniorů do 21 let. Češi budou za řekou Moravou obhajovat pět zlatých medailí a jeden bronz ze šampionátu v Nymburce před dvěma lety.

 
Hraje se všude - hlavní pravidlová novinka Tisk
Napsal Martin Maršálek   
Neděle, 24.03.2019

2019 hrajesevsude 1Hlavním výstupem březnové Valné hromady ČNS v oblasti pravidel byla změna, umožňující hru v tzv. ostatním (dříve též mimoherním) prostoru. Po předchozích neúspěšných pokusech se tentokrát našlo 15 z 26 hlasů a to na přijetí stačilo. Změna má okamžitou účinnost, takže již první letošní soutěžní duely mohou přinést zajímavou podívanou.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 252